2020 Model Volkswagen Tiguan Golf’e Benzeyen Farları ile Görüntülendi

Volkswagen’in Avrupa’nın kuzeyinde yaptığı 2020 Model Volkswagen Tiguan testlerinde, modelin görselleri çekildi. Ortaya çıkan bu görseller bizlere araçla ilgili bazı ayrıntıları göstermiş oldu.

Volkswagen’in yaptığı test sürüşlerinde Tiguan modelinin minimum kamuflajlı resimleri görüntülendi. Kompakt Suv modeli geçirdiği bazı değişiklikler geçirdi. Bu yeni değişikliklerle birlikte 2020 Tiguan modelinin far düzeni sekizinci nesil Golf’ün far düzeniyle fazlasıyla benzerlik gösteriyor.

Araç her ne kadar ilk bakışta makyajsız gibi görülse de eğer dikkatli bir şekilde bakılacak olursa aracın ön ve arka tamponlarının gizlemiş olduğu fark edilebiliyor. Motor1’de yer alan habere göre VW geilşim ekibi, farların hiç değişmedi gözlemi vermek amaçlı buralara çıkartmalar yapıştırmış. Dikkatli bir bakışla LED düzeninin Golf 8’e benzediği aşikar bir durumda.

İşte 2020 Model Volkswagen Tiguan

Araçtaki ön tarafta yapılan benzer kamuflaj işleminin stop lambalarına da yapıldığı gözlenmekte.  T-Cross, T-Roc ve Touareg modellerinde olduğu üzere logonun yeni VW ambleminin altına yerleştirilecek gibi duruyor. Arka taraftaki aydınlatma grubunun ise ön aracın ön tarafındaki aydınlatma grubu kadar bir farka uğramayacağı düşünülüyor.

7 koltuklu Allspace modelinde ise araçta yaşanan bu değişimler uygulanacak gibi duruyor. Dış kısımdaki tasarım yenilikleriyle birlikte aracın kabininin her iki modele de benzer bir değişikliğe uğrayacağı düşünülüyor.  Bu geliştirmeler ile birlikte araçta bilgi eğlence sistemi, sürüş asistanı, döşeme ve trim parçalarının da yeni değişiklerden nasiplerini alacağa benziyor.

Araca güç veren kaput altı sistemlerinde çok bir değişiklik olmayacağı düşünülüyor. Hafif hibrit destekli 1.5 TSI motor kullanılacağı tahmin edilen 2020 model Volkwagen Tiguan’da  2.0 TDI ve plug-in hibrit modellerin çıkması da mümkün gibi duruyor.

Kaynak

Bir cevap yazın